Μοιρασιά στο Περιστέρι..

Τρίτη 26 Φεβρουαρίου 2013

Η ομάδα του Ατρομήτου ξεκίνησε επιθετικά το παιχνίδι αφού μόλις στο 11' λεπτό είχε δοκάρι με τον Μάντζιο. 5 λεπτά αργότερα ο ίδιος παίχτης σημάδεψε για δεύτερη φορά το δεξί δοκάρι του Ταμπάση. Η ομάδα των Ιωαννίνων προσπάθησε,ανέβηκε επιθετικά και απείλησε στο 30' με σούτ του Κοροβέση.                                                                                                                                                     Οι περιστεριώτες μπήκαν δυνατά και στο δεύτερο ημίχρονο και λίγο έλειψε να ανοίξουν το σκόρ με τον Επστάιν στο 47'.Το παιχνίδι κύλησε με πρωτοβουλία των γηπεδούχων μέχρι και το 70' λεπτό όπου ο τερματοφύλακας των φιλοξενούμενων είπε ξανά όχι στέλνοντας την μπάλα με απόκρουση στο δοκάρι της εστίας του. Το παιχνίδι παρόλο που είχε καλές φάσεις και 3 δοκάρια παρέμεινε στο  0-0.